Bal z okazji 140-lecia Cechu !

Bal z okazji 140-lecia Cechu !

ZAPROSZENIE

Mamy zaszczyt zaprosić członków Cechu wraz z osobami towarzyszącymi oraz Waszych pracowników i znajomych na uroczystą zabawę z okazji 140-lecia Cechu
w sobotę  23 listopada  od  godziny  18:00 – 5:00  (część oficjalna 19:00)  do  Starochorzowskiego

Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie Starym.

Zabawę poprowadzi – DJ SZEJK
Wystąpią:        Izabela Fojcik
zespół Atomic Lover (niespodzianka)

Przewidywany jadłospis:

• Gorąca kolacja (polędwiczki wieprzowe na grzance przekładane pikantnymi pieczarkami zapiekane serem camembert, kolorowe kluseczki, sos serowo-ziołowy, zestaw surówek)
  • Ciasto, kawa, herbata
  • Tort i toast
  • Zimna płyta (zestaw mięs pieczonych faszerowanych, wędliny szlachetne, sery, sałatka jarzynowa, roladki szynkowe z nadzieniem jajeczno-chrzanowym w sosie, tymbaliki drobiowe, ryba po grecku, pikle warzywne, masło, pieczywo)
  • Barszcz czerwony z pasztecikiem
  • Żurek
  • Wody, soki oraz kawa i herbata będą uzupełniane na bieżąco w trakcie imprezy.

Odpłatność:

Członkowie Cechu      –          bezpłatnie

Pozostałe osoby          –          100,00 zł

Prosimy o wpłaty na konto numer:  61 8437 0002 0020 0200 0316 0001
do dnia 14 listopada 2019 roku.

Istnieje możliwość rezerwacji stolików na określoną liczbę miejsc.

Zarząd zawnioskował do Izby Rzemieślniczej w Katowicach o nadanie ponad 40 odznaczeń i medali dla członków naszego Cechu, które będą wręczane w części oficjalnej (19:00).

Na uroczystości jest możliwość nagrodzenia swoich najlepszych pracowników i obdarowania ich drobnym prezentem oraz dyplomem. Zgłoszenia z podaniem danych osobowych oraz uzgodnień prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@cech-chorzow.pl do dnia 7 listopada 2019 r.
W razie pytań – 32-2411-430.