Jak załatwić sprawę bez wizyty w Cechu

Jak załatwić sprawę bez wizyty w Cechu

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, od dzisiaj do odwołania Cech Rzemieślników, Handlowców i Przedsiębiorców w Chorzowie jest ZAMKNIĘTY dla klientów. Nie oznacza to jednak, że nic się nie da załatwić. Cech działa płynnie, nie mamy również planów związanych z przerwaniem ciągłości świadczenia usług. Na ten moment działamy zdalnie i wszystkie sprawy są możliwe do załatwienia drogą on-line, telefonicznie bądź drogą pocztową (tradycyjną).

Poniżej przedstawiamy rozwiązanie dotyczące składania dokumentów do refundacji oraz zawierania nowych umów. W przypadku chęci załatwienia innych spraw zapraszamy do kontaktu z biurem Cechu. Kontakt jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00

– telefonicznie (32 2411 430),
– e-mailowo (cech.chorzow@gmail.com),

Wszelkich płatności prosimy dokonywać PRZELEWEM na konto: BNP PARIBAS 62 1600 1462 1888 5936 2000 0001

Jak złożyć dokumenty do refundacji ?

Zawarcie nowej umowy z młodocianym pracownikiem.