Oferta wyjazdu do Niemiec dla instruktorów praktycznej nauki zawodu- mechanicy 5-11.09.2021

ByCech

Na prośbę publikujemy informację o wyjeździe do Niemiec dla instruktorów praktycznej nauki zawodu:

2 wolne miejsca na mobilność międzynarodową do Niemiec w dniach 5-11.09.2021 dla branży mechanik samochodowy dla instruktorów praktycznej nauki zawodu albo osoby, która potrzebuje jedynie kursu Pedagogicznego, aby stać się instruktorem praktycznej nauki zawodu.

Bardzo proszę o przekazanie tej informacji dla osób które byłyby zainteresowane.

Oferujemy przejazd, zakwaterowanie, kieszonkowe, ubezpieczenie, wyżywienie, i zapewnienie miejsca w zakładach pracy.

Bardzo proszę o rozpowszechnienie informacji o możliwości wyjazdu na tydzień do Niemiec.

Ps. Tylko dla osób zaszczepionych lub ozdrowiałych z paszportem covid.

Strona www projektu Silesia-Brandenburg dual education in innovation: http://www.dual.deltapartner.org.pl/

Dziękuję

Bardzo proszę o pomoc w rekrutacji uczestników. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca dla instruktorów praktycznej nauki zawodu dla Mechaników samochodowych

——————————————